| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 34″ |
| Permission | 2560x1080 |
| Type of matrix | IPS |
| The ratio of the parties | 21:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 1 |
| The maximum update frequency | 144 |
| Brightness | 300 |
| Static contrast | 1000:1 |
| Dynamic contrast | 1000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Pixel size | 0.312 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces |
1 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Additional interfaces | 1 x mini-Jack (3.5mm) |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities |
Height adjustment Inclination adjustment |
| Incline | from +15° to -2 |
| Synchronization technology | FreeSync |
| Power Supply | External |
| Power consumption in working mode | 58 |
| Power consumption in the off mode | 3 |
| Power consumption in standby mode | 0.3 |
| Branded technologies |
Adaptive-Sync HDR10 Motion Blur Reduction G-Sync Dynamic Action Sync Black Stabilizer Flicker Safe |
| Peculiarities |
Edge-to-edge display Curved screen |
| Additionally |
Adaptive-Sync technology, G-SYNC compatible 1% Haze coating, 3H Headphone holder on the back of the monitor Super Resolution + |
| Equipment |
Monitor Power adapter (black) Power cable (black, 1.5m) DisplayPort cable (black, 1.5m) |
| Dimensions |
820 x 525 x 87 mm (with stand) 820 x 87 x 525 mm (without stand) |
| Dimensions in the package | 987 x 211 x 525 |
| The weight |
8.3 kg (with stand) 6.1 kg (without stand) |
| Weight in the package | 11.5 |
| Color | Черный |
| Type of | Mechanical |
| Form factor | compact |
| Purpose | Для гейминга |
| Connection | Проводное |
| Connection interface | USB |
| Keyboard layout | English and Russian layouts |
| The length of the wire | 1.8 |
| Switch | GX Blue |
| The color of the backlight | Multicolor |
| Backlight | RGB-подсветка |
| Response time | 1 |
| Compatibility with OS | Windows 7/8/8.1/10 |
| Peculiarities | Без цифрового блока |
| Additionally | 12 programmable keys |
| Material | Пластик |
| Dimensions | 361 x 153 x 34 |
| Color | Черный |
| Type of mouse | Optical (LED) |
| Purpose | For gaming |
| Connection | Wireless |
| Connection interface | radio channel |
| Maximum sensitivity | 16000 |
| The number of buttons | 3 buttons |
| The number of programmable buttons | 2 programmable buttons |
| Food | Battery |
| Key resource | 50 million clicks |
| Mouse response time | 1 |
| The frequency of the survey | 1000 |
| Sensor manufacturer | Hero |
| Sensor | Hero 16K |
| Maximum speed | 10 |
| Functional | Switching dpi |
| Peculiarities |
Housing backlight Programmable keys Lightweight |
| Additionally |
LIGHTSPEED wireless technology Compatible with POWERPLAY technology Device memory: 5 profiles LIGHTSYNC RGB backlighting Spring mechanism mechanical buttons Zero anti-aliasing, filtering and acceleration Teflon-coated bottom surface coating Battery life with standard backlight 48 hours Battery life without backlight 60 hours Microprocessor: 32-bit ARM Cable length 1.8m Side buttons and pads for buttons (2 left, 2 right) shown in the photo are purchased separately - they are not included in the package |
| Dimensions | 125 x 63.5 x 40 |
| The weight | 80 |
| Color | Black |
| Type of | Wireless charging system |
| Surface material | Ткань |
| The material of the base | Резина |
| Dimensions | 321 x 344 |
| Thickness | 4 |
| Peculiarities | RGB подсветка |
| Additionally |
Control unit height: 10 mm Charging unit surface thickness: 2 mm Textile mouse pad thickness: 2 mm Hard mouse pad thickness: 2 mm Power/charging cable length: 1.83 m Wireless Polling Rate: 1ms |
| Color | Черный |
| Compatible mice |
Logitech G703 Logitech G903 |
| Type of | full size |
| Connection | Проводное |
| Fastening headphones | headband |
| Type of acoustic design | Closed |
| Purpose | gaming |
| Connection interface | mini-Jack (3.5 mm), USB |
| Frequency range | 20–20 000 |
| Sensitivity | 92 |
| Nominal resistance | 35 |
| The diameter of the emitter | 50 |
| View | In the winding |
| Submarine to headphones | Unilateral |
| Plug | Straight |
| Fastening | Carried out on the body |
| Frequency range | 100–10 000 |
| Additionally |
Detachable microphone Cardioid (unidirectional) microphone Electret condenser |
| Outnods material | Faux leather |
| Capabilities |
Volume control Turn the microphone on/off |
| Functions and features |
Detachable microphone Detachable cable Two cables included |
| Additionally |
External USB sound card Y-splitter for separate connection of a microphone and headphones Case included |
| Material | Metal and plastic |
| Dimensions | 195 x 138 x 94 |
| The weight | 320 |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии