| not available | Y.ua → |
| not available | Stylus → |
| not available | Comfy → |
| not available | Telemart → |
| Purpose | Для повседневных задач |
| Diagonal | 25″ |
| Permission | 2560x1440 |
| Type of matrix | IPS |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 5 |
| The maximum update frequency | 60 |
| Brightness | 350 |
| Static contrast | 1000:1 |
| Dynamic contrast | 20 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Pixel size | 0.216 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces |
1 x VGA 1 x HDMI 1.4 1 x DVI 1 x DisplayPort 1.1 |
| Additional interfaces |
3 x USB Type-C 3.1 Gen1 2 x USB 3.1 LAN (RJ-45) 1 x mini-Jack (3.5 mm) IN 1 x mini-Jack (3.5 mm) OUT |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities |
Height adjustment 90° swivel Tilt adjustment |
| Incline | +20° to -5 |
| Monitor turn (Pivot) | 90 |
| Swivel rotation | from +65° to -65 |
| Height adjustment | 0–130 |
| Power consumption in working mode | 23 |
| Power consumption in the off mode | 0.3 |
| Power consumption in standby mode | 0.5 |
| Branded technologies |
SmartImage SmartContrast |
| Peculiarities |
Edge-to-edge display Built-in speakers |
| Dynamics | 2 x 2 |
| Equipment |
Monitor VGA cable HDMI cable DVI-D cable DisplayPort cable Audio cable Power cable |
| Dimensions | 571 x 511 x 244 mm |
| The weight | 7 kg |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии