| 153 грн | Y.ua (2/11) |
| 142 грн | Stylus (1/11) |
| 142 грн | Moyo (1/11) |
| 142 грн | Telemart (1/11) |
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 5100 |
| Об'єм кешу L3 | 24576 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake |
| Серія | 13 Gen |
| Мікроархітектура | Raptor Cove |
| Назва графічного ядра | Intel UHD Graphics 770 |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 125 |
| Продуктивність | 38426 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B660 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5333 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | Asus Aura Sync |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22-42 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Без підтримки профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Алюмінієвий тепловідвід |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 500 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Без сертифікату |
| +5V | 16 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 38 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Відстібаються кабелі | - |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) SCP (Захист від короткого замикання)) SIP (Захист від сплесків та кидків) напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2200 |
| Максимальне TDP | 265 |
| Рівень шуму | 34.9 |
| Повітряний потік | 73.32 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 157.5 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості |
Цифровий дисплей Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 3.28 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 138 x 157.5 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 512 ГБ |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3000 |
| Швидкість запису | 2200 |
| Ресурс записи (TBW) | 240 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка NVMe 1.3 Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T |
| Габарити | 22 x 3.8 x 80 |
| Вага | 11 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 161 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково |
Серія AIR 100 - це перший корпус Micro-ATX із знаменитої серії корпусів для ПК AIR Series компанії Montech. Його компактний розмір дозволяє легко переносити його і займає набагато менше місця Лицьова панель Super Fine Mesh не тільки забезпечує безперешкодний потік прохолодного повітря в корпус, але й діє як пилозахисна кришка |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 425 x 405 x 210 |
| Габарити в упаковці | 485 x 480 x 275 |
| Вага | 6 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Яскравість 250 кд/м?, контрастність 1000:1, кількість кольорів – 16,7 млн. Зі швидкістю оновлення зображення 75 Гц і часом відгуку 5 мс відтворення відео та ігор буде рівномірним із багатою динамікою. Кути огляду 178°/178°, а нахилу екрана – 20°/5°. З-поміж особливостей Free-Sync і HDR.
Інтерфейси: HDMI і DP. Є рознім для навушників і можливість настінного встановлення (кріплення VESA 100 ? 100).
Монітори 2E цілком адаптовані для продажу в Україні. Мають екранне меню українською мовою та відповідають всім вимогам технічного регламенту. Для роздрібної торгівлі передбачене «Енергетичне маркування» та є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 31.5″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 5 |
| Максимальна частота оновлення | 75 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB 2.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +15° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 50 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Особливості | Безрамковий дисплей |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити в упаковці | 790 x 500 x 116 |
| Вага | 4.35 кг |
| Вага в упаковці | 6.7 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для повсякденних задач на ПК |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Габарити | 462 x 170 x 20 |
| Вага | 859 |
| Колір | Чорний |
HATOR Pulsar 3 – це точність, довговічність та комфорт для повсякденного використання, що робить її ідеальним вибором для геймерів, які шукають високу продуктивність за розумною ціною. Завдяки сучасним технологіям та легкій конструкції ця миша готова підняти ваш ігровий процес на новий рівень.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Optical Switches |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW-3311 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять Полегшені |
| Додатково |
Задня частина корпусу має дві зони підсвічування з підтримкою 16,8 мільйонів кольорів та різноманітних ефектів Надійний енкодер TTC GOLD забезпечує надійну роботу колеса прокрутки та його приємний клік |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 68 х 123 х 38 |
| Вага | 62 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Синтетична шкіра |
| Матеріал основи | Синтетична шкіра |
| Габарити | 300 x 230 |
| Товщина | 2 |
| Особливості |
Водовідштовхувальна поверхня Двостороння поверхня |
| Додатково | Легко миється і чиститься |
| Вага | 70 |
| Колір | Чорний із сірим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии