| 65 грн | Telemart (2/8) |
| 67 грн | Y.ua (2/8) |
| 68 грн | Stylus (2/8) |
| 70 грн | Comfy (2/8) |
| 40 грн | Touch (1/8) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата GIGABYTE B550M AORUS Elite — збалансована платформа для складання продуктивного ПК на базі процесорів AMD Ryzen. Ця модель формфактора Micro-ATX створена для тих, хто шукає міцну основу для геймінгу та роботи з вимогливими застосунками без втрати якості.
Характеристики GIGABYTE B550M AORUS Elite — це баланс продуктивності та стабільності в сучасних завданнях. Модель поєднує підтримку актуальних процесорів AMD Ryzen, швидкісні інтерфейси та продуману систему живлення.
Стабільність роботи системи безпосередньо залежить від якості підсистеми живлення. В основі GIGABYTE B550M AORUS Elite лежить цифровий VRM-модуль, що працює за схемою фази з транзисторами Low RDS(on). Така архітектура забезпечує точне і рівномірне подавання енергії на сокет AM4, що важливо для багатоядерних чипів AMD Ryzen 3-го і 5-го поколінь, особливо в режимі розгону.
Суцільнометалеві контакти у 8-контактному роз’ємі живлення процесора ATX 12V додатково підвищують надійність за високих навантажень, гарантуючи повну сумісність і стабільність із флагманськими рішеннями з TDP до 105 Вт.
Чипсет AMD B550 відкриває доступ до високошвидкісного інтерфейсу PCI Express 4.0. Основний слот PCIe x16, посилений за технологією Ultra Durable, працює саме за цим стандартом і подвоює пропускну спроможність порівняно з попереднім поколінням. Це розкриває повний потенціал сучасних відеокарт.
Для організації швидкої дискової підсистеми плата оснащена двома роз’ємами M.2:
Купити GIGABYTE B550M AORUS Elite — оптимальне рішення для тих, хто створює систему з блискавичною швидкістю завантаження ОС і застосунків.
Зовнішній вигляд плати відповідає фірмовому стилю лінійки AORUS — строгий дизайн з акцентними елементами та інтегрованим підсвічуванням RGB FUSION 2.0, яке можна синхронізувати з іншими компонентами. Естетика тут поєднується з функціональністю.
Для підтримки низької температури ключових компонентів інженери GIGABYTE застосували збільшений радіатор на зоні VRM, який ефективно відводить тепло від силової обв’язки. За загальну терморегуляцію відповідає технологія Smart Fan 5 — система з декількох термодатчиків і гібридних роз’ємів для вентиляторів дає змогу налаштовувати гнучкі сценарії охолодження через BIOS або фірмову утиліту.
Якісний аудіотракт на базі контролера Realtek ALC887 з аудіоконденсаторами високого класу і гігабітний мережевий контролер Realtek доповнюють функціональність платформи. На задній панелі доступні відеовиходи HDMI та DVI-D, а також достатній набір USB-портів для периферії.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | Модуль довіреної платформи (TPM) header (2 x 6 пін, модуль тільки для GC-TPM2.0_S) |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE — компонент, що дає змогу зібрати ігровий ПК із трасуванням променів і AI-апскейлінгом без переплати за флагман. Архітектура Ampere з повним набором RT- і тензорних ядер, 8 ГБ відеопам’яті та фірмове охолодження WINDFORCE V2 вмістилися у двослотовий корпус довжиною 198 мм.
В основі GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE V2 — графічний процесор GA106–150 з 2560 ядрами CUDA і заводським розгоном. Вісім гігабайтів GDDR6 на 128-бітній шині працюють на частоті 14 Гбіт/с — вистачає для текстур високої якості в Full HD. PCIe 4.0 x16, два DisplayPort 1.4a і два HDMI 2.1 готують відеокарту до актуальних платформ і HDR-моніторів.
NVIDIA подвоїла пропускну здатність FP32 в Ampere: двадцять потокових мультипроцесорів обробляють два типи обчислень паралельно, і RTX 3050 видає більше, ніж передбачає цінник. Тензорні ядра третього покоління прискорюють AI-завдання — від суперроздільної здатності DLSS до шумозаглушення в креативних застосунках. При цьому карта вкладається в 130 Вт TDP і працює від одного 8-pin конектора — легкий апгрейд ПК без заміни блоку живлення.
Двадцять RT-ядер другого покоління прораховують відображення, тіні та глобальне освітлення апаратно — без навантаження на шейдерні блоки. У Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Portal RTX реалістична графіка з фізично коректним світлом змінює сприйняття сцени цілком. RTX 3050 справляється з Ray Tracing у Full HD, а DLSS компенсує додаткове навантаження на GPU.
DLSS залучає тензорні ядра для AI-апскейлінгу: GPU рендерить кадр у зниженій роздільній здатності, нейромережа відновлює деталі. На RTX 3050 приріст продуктивності в іграх досягає 30–50% без видимої втрати чіткості. У важких сценах із трасуванням променів DLSS перетворює просідання на стабільний геймплей — різниця особливо відчутна при переході від 1080p до 1440p.
GIGABYTE оснастила відеокарту фірмовим охолодженням WINDFORCE з двома 90-мм вентиляторами і мідними теплотрубками прямого контакту:
NVIDIA Reflex скорочує затримку введення між рухом миші та реакцією на екрані — у кіберспортивних шутерах швидкість відгуку визначає точність прицілювання. RTX 3050 підтримує Reflex у десятках тайтлів: Valorant, Fortnite, Apex Legends, Escape from Tarkov. Frame Warp у складі Reflex 2 коригує останній кадр перед виведенням на дисплей, скорочуючи затримку ще сильніше.
GIGABYTE GeForce RTX 3050 розкривається в Full HD: 2560 ядер CUDA і 8 ГБ пам’яті витягують 60+ FPS на високих налаштуваннях в AAA-тайтлах. У 1440p карта тримає Fortnite і CS2 на ультра, а важкі проєкти на кшталт Cyberpunk 2077 вимагають DLSS для стабільних 60 FPS. Роздільна здатність 4K — територія невимогливих ігор і мультимедіа: відеостримінг і HDR-контент відеокарта відтворює без відчутного навантаження.
Апаратний кодувальник NVENC бере на себе кодування потоку H.264/H.265 — OBS і аналогічні програми записують стрим без навантаження на процесор. NVIDIA Broadcast додає AI-шумозаглушення, віртуальний фон і автокадрування без додаткового обладнання.
Studio-драйвери розширюють можливості відеокарти в професійних сценаріях:
У Telemart підібрати відеокарту під завдання допоможуть фахівці з 15-річним досвідом. Оплата товару можлива при отриманні та онлайн.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1792 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12983 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 198.1 |
| Висота відеокарти | 120.6 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів Керування за допомогою GIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Термонаклейки, що розсіюють тепло Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з червоним |
| Статус ОЗП | Нова |
Багаточисельні сертифікати бронзової ефективності
Бронзова ефективність, підтверджена сертифікатами 80 PLUS, Cybenetics та PPLP, забезпечує ККД 88 % при типовому навантаженні (50 %), що значно знижує втрати енергії та тепловиділення, продовжуючи термін служби блоку живлення.
Тайванські та японські конденсатори преміум-класу
Завдяки використанню тайванських твердотілих і електролітичних конденсаторів преміум-класу серія PF-X забезпечує час утримання ? 16 мс при навантаженні 75 %, що гарантує надійний захист при раптових зникненнях електроживлення. У лінії 5 В Stand-By використовуються електролітичні конденсатори двох провідних японських брендів, що мають у чотири рази більший термін служби порівняно зі звичайними, забезпечуючи стабільну роботу в режимі очікування протягом усього дня.
Надійна топологія
Для відповідності стандарту Intel ATX 2.52 використовується технологія Active PFC + Double Forward + DC to DC у поєднанні з двоступеневою схемою EMI. Це істотно знижує рівень пульсаційного шуму та відхилення напруги, забезпечуючи кращі електричні характеристики та сумісність.
Широка адаптація напруги
Підтримується робота в широкому діапазоні напруг 180–264 В, а також екстремальні умови повного навантаження при кімнатній температурі навіть за низьковольтної мережі 160 В, що запобігає вимкненню при нестабільній подачі електроенергії.
Суворі стандарти безпеки
Ми випереджаємо конкурентів і суворо дотримуємося міжнародних стандартів безпеки, включаючи вимоги до експлуатації при високій температурі (40 ?) та на великій висоті (5000 м).
Вентилятор із тривалим терміном служби 40 тис. годин MTBF
Високоякісний вентилятор із довговічним підшипником збільшує термін служби на 30 % порівняно зі звичайними вентиляторами та може працювати безперервно 7?24 години при температурі 40 ?. Аеродинамічний дизайн, заснований на компонуванні друкованої плати та оптимізації потоку, забезпечує стабільність і безшумність роботи.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 500 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 16 |
| +3.3V | 16 |
| +12V1 | 41.6 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3600 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 300 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Споживана потужність |
4.4 Вт (запис) 4.3 Вт (читання) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка TRIM і S.M.A.R.T Буфер пам'яті хоста (HMB) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановити СРО | Без можливості встановити СВО |
| Максимальна висота кулера | 150 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 5.25″ відсіків | 1 x 5.25″ відсік |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 230 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Матеріал | Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 370 x 180 x 412 |
| Вага | 3.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии