Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата ROG Strix B850-I Gaming WiFi пропонує новітні технології для комп'ютерів у компактному формфакторі mini-ITX. Вона оснащена слотами з підтримкою стандарту PCIe® 5.0 для встановлення сучасних відеокарт і накопичувачів, а також працює з пам'яттю DDR5 у двоканальному режимі, надаючи надійне живлення для потреб ігор та ресурсомістких обчислень. Водночас сучасні рішення для охолодження дозволяють досягати максимальної продуктивності, а модуль Wi-Fi 7 забезпечує швидкісне з'єднання з мережею. Ця платформа забезпечує потужність і можливості підключення, яких вимагають передові комп'ютерні застосунки зі штучним інтелектом.
ASUS AI Advisor використовує технологію штучного інтелекту для розпізнавання запитань або опису сценаріїв природною мовою, що дозволяє користувачам вивчати функціональність і розширені можливості материнських плат ASUS у простий і зрозумілий спосіб.
Технологія ASUS AI Overclocking пропонує профілі процесора та системи охолодження, щоб налаштувати оптимальну конфігурацію та отримати максимальну віддачу від кожної системи.
AI Networking II поєднує в собі інтелектуальні технології для динамічної оптимізації параметрів мережі, забезпечення надійного й безперебійного з'єднання, а також розкриття повної швидкості мережі Wi-Fi 7*.
*Залежить від моделі.
Новий дизайн Q-Latch дозволяє встановлювати чи знімати SSD-накопичувачі M.2 без інструментів, одним натисканням.
Новий висувний фіксатор M.2 підтримує розміри 2242, 2260 і 2280 для легкого встановлення пристроїв.
Завдяки PCIe® Slot Q-Release Slim достатньо нахилити плату в бік фіксувального механізму, щоб автоматично розблокувати її зі слота PCIe. Це робить оновлення та обслуговування простішими, ніж будь-коли. Користувачам більше не потрібно возитися зі складним фіксатором чи навіть натискати кнопку, щоб від'єднати відеокарту від слота.
Завдяки Q-Antenna підключення Wi-Fi антени до вашого ПК тепер просте і швидке. Замість повільного закручування двох кріплень до фіксації, вони просто клацають на місце. Менше клопоту — стабільніша продуктивність.
Материнська плата Strix B850-I пропонує повну підтримку шини PCIe 5.0. Верхній слот розширення x16 готовий до 5-го покоління і захищений кріпленням SafeSlot для витримування ваги новітніх відеокарт. Обидва вбудовані слоти M.2 розраховані на приголомшливу швидкість читання й запису до 16 Гбіт/с завдяки інтерфейсу PCIe 5.0. Один зі слотів M.2 накритий потужним радіатором для відведення тепла накопичувачів нового покоління.
АРХІТЕКТУРА ЖИВЛЕННЯ
Схема живлення 10+2+1 з номінальним струмом до 90 А на фазуДРОСЕЛІ ЗІ СПЛАВУ ТА ДОВГОВІЧНІ КОНДЕНСАТОРИ
Високоякісні дроселі та довговічні конденсатори розроблені витримувати екстремальні температури, забезпечуючи продуктивність, що перевищує галузеві стандарти.10-ШАРОВА ПЛАТА
Багатошарова конструкція друкованої плати швидко розсіює тепло навколо стабілізаторів напруги, підвищуючи загальну стабільність системи та розширюючи можливості розгону процесора.
Материнська плата ROG Strix B850-I пропонує підтримку технології AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO). Strix B850-I дає змогу розігнати пам'ять до швидкодії понад 8600 MT/с.
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) – це ексклюзивна функція прошивки для модулів пам'яті з обмеженнями PMIC. AEMP автоматично визначає чипи пам'яті у вашому комплекті та пропонує оптимізовані профілі частоти, таймінгів і напруги, які можна легко застосувати для розкриття продуктивності.
МАСИВ РАДІАТОРІВ VRM
Радіатор VRM простягається над задньою панеллю інтерфейсів, максимізуючи площу поверхні, і включає вентилятор VRM для активного охолодження, що вправно впорається з тепловим навантаженням новітніх процесорів AMD, залишаючи місце для великих кулерів процесора.Високопровідні термопрокладки
Високоякісні термопрокладки використовуються між силовими модулями та радіаторами, покращуючи тепловіддачу та знижуючи робочу температуру VRM.РАДІАТОРИ M.2
Великий радіатор закриває слот NVMe SSD, допомагаючи підтримувати оптимальну температуру накопичувача для стабільної продуктивності й надійності.
WI-FI 7
Революційний Wi-Fi 7 до 4,8 раза швидший за стандартний Wi-Fi 6*, завдяки таким технологіям, як канали 160 МГц** у діапазоні 6 ГГц та 4096-QAM*. Технологія Multi-Link Operation (MLO) забезпечує стабільніше Wi-Fi з'єднання та нижчу затримку, розкриваючи нові можливості в іграх, стримінгу та промисловому IoT.* Функції Wi-Fi 7 потребують вбудованого чипсета Wi-Fi, точки доступу Wi-Fi та операційної системи з підтримкою Wi-Fi 7 для роботи відповідних функцій.
** Характеристики відрізняються залежно від моделі.
Intel 2.5 Гбіт/с Ethernet
Вбудований Intel® 2,5 Гбіт/с Ethernet прискорює дротове з'єднання — у 2,5 рази швидше за стандартні з'єднання Ethernet, забезпечуючи швидку передачу файлів, ігри з низькою затримкою та трансляцію відео високої роздільної здатності.
Два приймачі-передавачі підтримують діапазони 2,4, 5 і 6 ГГц для вищої пропускної здатності, а спрямована чутливість покращує якість сигналу та збільшує дальність покриття.
Застереження: доступність Wi-Fi 7 залежить від регіональних нормативних вимог.
Порівняно з антеною попереднього покоління
До +6%
6 ГГц
До +18%
5/2,4 ГГц
Порт USB 20 Гбіт/с Type-C® забезпечує швидку передачу даних до 20 Гбіт/с.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8400 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC4080 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 1 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | mini-ITX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси Mini-ITX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Extreme Engine Digi+ ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
ASUS Dual Radeon™ RX 9060 XT White Edition поєднує високу ефективність охолодження і широку сумісність. Передові рішення охолодження, характерні для флагманських відеокарт, включають два вентилятори Axial-tech для оптимізації повітряного потоку до радіатора. Відеокарта виконана в компактному 2,5-слотовому форм-факторі, що забезпечує більшу продуктивність у меншому просторі. Ці удосконалення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графічна продуктивність у компактному корпусі.
Дизайн із 2,5-слотовою конструкцією
Ретельно продумане компонування кожуха, радіатора та теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію через бокову панель корпуса, забезпечуючи теплову ефективність, що перевищує компактні розміри.
Технологія 0dB
Щоб усунути зайвий шум, у режимі зупинки всі вентилятори автоматично припиняють роботу, коли температура GPU опускається нижче 55°C та енергоспоживання мінімальне.
Подвійні кулькові підшипники вентиляторів
Існують різні типи підшипників, кожен зі своїми перевагами. Подвійні кулькові підшипники забезпечують підвищену надійність і можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання.
Перфорована задня пластина
Перфорована задня панель значно покращує відведення тепла, допомагаючи підтримувати охолодження відеокарти під час інтенсивних навантажень. Додатковий повітряний потік забезпечує оптимальні температури, підвищує продуктивність, довговічність та стабільність, запобігаючи перегріву та тротлінгу.
Подвійний BIOS
Ви надаєте перевагу нижчим температурам чи тихішій роботі? У режимі Performance вентилятори працюють швидше, підтримуючи низькі температури. У режимі Quiet зберігаються ті ж параметри потужності й продуктивності, але крива роботи вентиляторів стає м’якшою для тихішої роботи при середніх температурах. Хочете більше контролю? Налаштуйте параметри за допомогою ПЗ GPU Tweak III для тонкого регулювання профілів вентиляторів та продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Auto-Extreme — це автоматизований виробничий процес, що встановлює нові стандарти в індустрії: усе паяння виконується за один прохід. Це знижує термічне навантаження на компоненти, виключає використання агресивних хімікатів для очищення та зменшує вплив на довкілля. У результаті знижується енергоспоживання під час виробництва та створюється більш надійний і якісний продукт.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 3250 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20170 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 2 x DisplayPort 2.1a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 202 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Додаткова інформація |
Вентилятори Axial-Tech Dual BIOS Технологія 0 дБ |
| Особливості |
Режим OC (GPU Tweak III): до 3250 МГц (Boost Clock)/до 2640 МГц (Game Clock) Режим за замовчуванням: до 3230 МГц (Boost Clock)/до 2620 МГц (Game Clock) |
| Колір | Чорний |
Процесор у збірці на AM5 або LGA1700 здатний на більше, ніж дозволяє штатна DDR5–4800 — повільна оперативка просто не встигає постачати дані. Kingston DDR5 32GB (2x16GB) Fury Beast KF560C30BBEK2–32 усуває цей розрив: частота 6000 МГц і таймінги CL30–36-36 скорочують затримку до рівня, де кожен такт процесора працює на результат.
Kingston винесла контролер живлення (PMIC) на сам модуль — він регулює напругу точніше, ніж VRM материнської плати, і стабілізує розгін. Алюмінієвий радіатор висотою 34.9 мм розсіює тепло без вентилятора і вписується під баштові кулери. Пропускна здатність — 48 000 МБ/с, формфактор 288-Pin DIMM сумісний з усіма десктопними DDR5-платами.
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — вручну підбирати параметри не потрібно. Один пункт у BIOS, і Fury Beast працює на заявленій швидкості:
Одноканальна конфігурація ріже пропускну здатність DDR5 удвічі — збирати потужну систему з одним модулем безглуздо. Комплект Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz залучає обидва канали та всі чотири 32-бітні підканали. Тридцять два гігабайти — мінімум для комфортної роботи: AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер з десятком вкладок — ще 3–4 ГБ, решту забирають фонові процеси. Встановлення займає хвилину: модулі — у слоти A2 і B2, активація XMP або EXPO в UEFI, перезавантаження.
Kingston сертифікувала KF560C30BBEK2–32 для обох провідних платформ. На AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) модулі активують EXPO v1.1, на Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) — XMP 3.0. Виробник протестував пам’ять на платах ASUS, MSI і GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650. Перед першим запуском оновіть UEFI — свіжий мікрокод розширює сумісність із високочастотними DIMM-модулями.
У геймінгу при 1080p і 1440p продуктивність безпосередньо залежить від швидкості оперативної пам’яті — 1% Low FPS визначає плавність геймплея. DDR5–6000 з агресивним CL30 згладжує просідання краще, ніж масові модулі з CL36-CL40. У відеомонтажі та рендерінгу 32 ГБ RAM і пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорюють попередній перегляд 4K-таймлайнів у DaVinci Resolve та обробку сцен у Blender. Апгрейд з DDR5–4800 до DDR5–6000 CL30 приносить 3–6% приросту в застосунках і скорочує затримку пам’яті на 20–25%.
Вбудована корекція On-Die ECC перехоплює однобітні помилки на кристалі до потрапляння даних у кеш — Fury Beast стабільно тримає 6000 МГц у тривалих стрес-тестах. У розігнаному режимі модуль споживає 1.4V — на 0.3V вище базового JEDEC, але PMIC контролює енергоспоживання і не дає напрузі стрибати. Робочий діапазон: 0–85 °C, радіатор утримує нагрівання нижче 45 °C під навантаженням.
Kingston DDR5 32GB можна купити в Telemart із гарантією 5 років. Доступна оплата готівкою та під час отримання.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Як гідний нащадок флагманського блоку живлення ROG Thor, ROG Loki SFX-L 850W Platinum використовує ті самі компоненти та орієнтовані на ентузіастів функції, але у формфакторі SFX-L. Завдяки тихій роботі та сучасним характеристикам, Loki стане у пригоді тим, хто складає потужний ігровий комп’ютер у компактному корпусі.
*На основі бази даних результатів тестування блоків живлення Cybenetics до вересня 2022 року. Докладніше див. тут
Завдяки радіаторам ROG температура всередині блоку живлення залишається ще нижче. Це сприяє подовженому терміну служби продукту, а також дозволяє вентилятору довше залишатися вимкненим.
Конструкція вентилятора Axial-Tech передбачає менший центральний вузол, що дає змогу подовжити лопаті, та бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз. Для блоків живлення ROG Loki ми масштабували цю конструкцію до 120 мм, щоб забезпечити ефективне охолодження на низьких обертах і знизити рівень шуму.
Крильчатка вентилятора обертається на парі кулькових підшипників, термін служби яких удвічі довший, ніж у підшипників ковзання.
Для зниження рівня шуму вентилятор із ШІМ-керуванням повністю вимикається, коли навантаження на блок живлення становить 40% або менше.
У середньому ROG Loki видає менше 25 дБ шуму, що дало змогу отримати престижну сертифікацію Cybenetics Lambda A.
Використовуючи високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, блок живлення ROG Loki може похвалитися чудовою енергоефективністю та меншим нагріванням.
Останні оновлення специфікації живлення вже тут. Стандарт ATX 3.1 запроваджує суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення ROG Loki повністю відповідає цим вимогам. 16-контактний кабель PCIe, що постачається в комплекті, здатний передавати до 600 Вт потужності на відеокарти з шиною PCIe 5.1, забезпечуючи можливості для потужних збірок навіть у компактному форматі.
120-міліметровий вентилятор Loki має вісім адресних світлодіодів, які можна налаштувати за допомогою технології Aura Sync для створення синхронізованих ефектів підсвічування у вашій системі.
* Якщо кабель для з’єднання не використовується, вмикається стандартний ефект «веселка».
* Для використання системи підсвічування Aura Sync потрібна сумісна з нею материнська плата ASUS або ROG. Аналогічно, ефект Smart, який відображає температуру графічного процесора, вимагає використання сумісної відеокарти ASUS або ROG.
Ми настільки впевнені в надійності блока живлення ROG Loki SFX-L 850W Platinum, що надаємо на нього 10-річну гарантію по всьому світу.
* Гарантія на основні компоненти продукту становить 10 років. На світлодіоди RGB поширюється 3-річна гарантія.
| Форм-фактор | SFX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Platinum |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.8 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Білий |
| Габарити | 125 x 125 x 63.5 |
| Вага | 1.81 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Підсвічування | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Підсвічування Aura Sync: вбудовані кольорові світлодіоди, що адресуються, та синхронізація візуальних ефектів з іншими пристроями Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) Робота без навантаження |
ASSASSIN 4S забезпечує виняткову продуктивність і оснащений сімома 6-міліметровими тепловими трубками та оновленим 140-міліметровим вентилятором FDB. У моделях 4S відсутній задній 120-мм вентилятор, що забезпечує тонший і симетричніший кулер.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1800 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Рівень шуму | 29.3 |
| Повітряний потік | 61.25 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 164 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.2 |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 116 x 147 x 164 |
| Вага | 1380 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Micro tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 240 |
| Максимальна висота кулера | 172 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 140 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 3 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 336 x 200 x 283.5 |
| Вага | 3.1 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии