| 309 грн | Y.ua (3/11) |
| 311 грн | Stylus (3/11) |
| 323 грн | Comfy (3/11) |
| 232 грн | Telemart (2/11) |
| 276 грн | Touch (2/11) |
Ryzen 7 5700X — найдоступніший восьмиядерний процесор у лінійці Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Вісім фізичних ядер і шістнадцять потоків ефективно працюють як у сучасних іграх, так і в багатопотокових завданнях — рендерингу, монтажі, стримінгу. Теплопакет не перевищує 65 Вт, тому процесор залишається холодним під навантаженням і не потребує масивного охолодження. Таке поєднання підходить для збірки, якій потрібні вісім ядер без переплати за максимальну частоту.
В іграх частота окремих ядер і затримки кешу важливіші за теплопакет і кількість потоків. Архітектура Zen 3 підвищила IPC порівняно з Zen 2 та об'єднала L3-кеш в єдиний блок обсягом 32 МБ, до якого ядро звертається напряму. Активні блоки розганяються до 4.6 ГГц завдяки Precision Boost 2, тому в ігрових сценах частота кадрів тримається майже на рівні старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт — різниця близько 4% на лічильнику FPS практично непомітна.
Для відеокарт середнього та високого класу такого запасу продуктивності достатньо. У роздільних здатностях 1080p і 1440p у зв'язці з GeForce RTX 3060 або Radeon RX 6700 частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер. Тому восьми ядер Ryzen 7 5700X вистачає і для продуктивніших відеокарт, аж до RTX 4070, а під час подальшого апгрейду відеокарти процесор не стане вузьким місцем системи.
Процесор встановлюється в сокет AM4 — ту саму платформу, яку AMD використовує з першого покоління Ryzen. Чипсети B550 і X570 розпізнають Ryzen 7 5700X без оновлення прошивки, а для відеокарти на них доступні всі 16 ліній PCIe 4.0. B550 пропонує оптимальний баланс ціни та можливостей, тоді як X570 забезпечує більше швидкісних ліній для накопичувачів і периферії.
Материнські плати попереднього покоління — B450, X470, A520 — також сумісні, але потребують оновлення BIOS до версії з мікрокодом AGESA 1.2.0.6b або новішої: без актуальної прошивки система не запуститься. Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі обсягом до 128 ГБ. Для систем AM4 на Ryzen 1000–3000 це останній апгрейд процесора без заміни материнської плати — наступні покоління AMD перевела на сокет AM5.
Заявлений теплопакет становить 65 Вт, а реальна межа потужності пакета (PPT) у процесора AMD Ryzen 7 5700X не перевищує 76 Вт. У старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт цей показник сягає 142 Вт — майже вдвічі більше за співставної продуктивності. Тому 5700X виділяє менше тепла й навіть під повним навантаженням не наближається до температурної межі у 90 °C.
Низьке тепловиділення не потребує дорогого охолодження. Для процесора з TDP 65 Вт достатньо баштового кулера середнього класу зі 120-мм вентилятором, а комплектних Wraith Stealth або Wraith Prism вистачає для роботи у штатному режимі. Для розгону через Precision Boost Overdrive рекомендується продуктивніший кулер. У версії tray кулер і коробка відсутні, тому систему охолодження потрібно купувати окремо — підійде будь-який кулер із кріпленням AM4.
Конфігурація з восьми ядер і шістнадцяти потоків підходить для трьох основних сценаріїв використання:
Для користувачів, які оновлюються з Ryzen 7 3700X, перехід забезпечує приріст IPC архітектури Zen 3 приблизно на 19% за збереження того самого сокета та теплопакета.
Telemart постачає процесор із трирічною гарантією, а через онлайн-конфігуратор можна зібрати ПК із сумісною материнською платою та системою охолодження. За потреби спеціалісти магазину допоможуть підібрати систему під ключ або модернізувати наявну платформу, а частину старого «заліза» можна здати за програмою Trade-In та отримати знижку на нові компоненти.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата GIGABYTE B550M AORUS Elite — збалансована платформа для складання продуктивного ПК на базі процесорів AMD Ryzen. Ця модель формфактора Micro-ATX створена для тих, хто шукає міцну основу для геймінгу та роботи з вимогливими застосунками без втрати якості.
Характеристики GIGABYTE B550M AORUS Elite — це баланс продуктивності та стабільності в сучасних завданнях. Модель поєднує підтримку актуальних процесорів AMD Ryzen, швидкісні інтерфейси та продуману систему живлення.
Стабільність роботи системи безпосередньо залежить від якості підсистеми живлення. В основі GIGABYTE B550M AORUS Elite лежить цифровий VRM-модуль, що працює за схемою фази з транзисторами Low RDS(on). Така архітектура забезпечує точне і рівномірне подавання енергії на сокет AM4, що важливо для багатоядерних чипів AMD Ryzen 3-го і 5-го поколінь, особливо в режимі розгону.
Суцільнометалеві контакти у 8-контактному роз’ємі живлення процесора ATX 12V додатково підвищують надійність за високих навантажень, гарантуючи повну сумісність і стабільність із флагманськими рішеннями з TDP до 105 Вт.
Чипсет AMD B550 відкриває доступ до високошвидкісного інтерфейсу PCI Express 4.0. Основний слот PCIe x16, посилений за технологією Ultra Durable, працює саме за цим стандартом і подвоює пропускну спроможність порівняно з попереднім поколінням. Це розкриває повний потенціал сучасних відеокарт.
Для організації швидкої дискової підсистеми плата оснащена двома роз’ємами M.2:
Купити GIGABYTE B550M AORUS Elite — оптимальне рішення для тих, хто створює систему з блискавичною швидкістю завантаження ОС і застосунків.
Зовнішній вигляд плати відповідає фірмовому стилю лінійки AORUS — строгий дизайн з акцентними елементами та інтегрованим підсвічуванням RGB FUSION 2.0, яке можна синхронізувати з іншими компонентами. Естетика тут поєднується з функціональністю.
Для підтримки низької температури ключових компонентів інженери GIGABYTE застосували збільшений радіатор на зоні VRM, який ефективно відводить тепло від силової обв’язки. За загальну терморегуляцію відповідає технологія Smart Fan 5 — система з декількох термодатчиків і гібридних роз’ємів для вентиляторів дає змогу налаштовувати гнучкі сценарії охолодження через BIOS або фірмову утиліту.
Якісний аудіотракт на базі контролера Realtek ALC887 з аудіоконденсаторами високого класу і гігабітний мережевий контролер Realtek доповнюють функціональність платформи. На задній панелі доступні відеовиходи HDMI та DVI-D, а також достатній набір USB-портів для периферії.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | Модуль довіреної платформи (TPM) header (2 x 6 пін, модуль тільки для GC-TPM2.0_S) |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
Дизайн 2.5-слота
Ретельно спроєктований кожух, радіатор та теплові трубки дозволяють двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бокової панелі корпусу, забезпечуючи теплову продуктивність, що перевищує компактний розмір.
Оновлення Axial-tech
Два перевірені вентилятори Axial-tech мають менший центр, що дозволяє довшим лопатям і кільцю бар’єра збільшувати тиск повітря вниз.
Технологія 0dB
Для усунення зайвого шуму режим зупинки автоматично вимикає всі вентилятори, коли температура GPU падає нижче 50°C і споживання енергії низьке.
Підшипники на подвійних кульках
Підшипники вентилятора забезпечують підвищену довговічність і можуть працювати удвічі довше, ніж конструкції зі втулкою.
Перфорована задня пластина
Задня пластина з вентиляційними отворами значно покращує відведення тепла, допомагаючи підтримувати нижчі температури GPU під час інтенсивних завдань.
Dual BIOS
Режим Performance збільшує швидкість вентиляторів для охолодження, а режим Quiet зберігає ті самі налаштування живлення, але застосовує менш агресивну криву вентиляторів. Додаткове налаштування можливе через програму GPU Tweak III.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва дозволяє виконати все паяння за один прохід, зменшуючи теплове навантаження на компоненти та мінімізуючи вплив на довкілля. Це забезпечує нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний продукт.
Найкращий БЖ для GeForce RTX 50 Series
Використовуйте калькулятор потужності, щоб оцінити необхідну енергію, та оберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для максимальної продуктивності.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2587 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Режим за замовчуванням: 2550 МГц (тактова частота в режимі Boost) |
| Колір | Чорний з сірим |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Перевірена надійність, тиха робота
System Power 11 650W створений спеціально для спеціалістів зі складання ПК, орієнтованих на конкурентну ціну, але які не бажають відмовлятися від перевіреної надійності та тиші be quiet!. Сумісність з ATX 3.1 і вентилятор зі змінною в залежності від температури швидкістю обертання підкреслюють цінність System Power 11 650W в класі БЖ початкового рівня.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.9 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.17 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Вага | 1.97 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Елегантність і продумане виконання
Корпус вирізняється елегантним дизайном із закругленими прямокутними кутами, поєднуючи прямі лінії з м’якою округлою естетикою. Оснащений передньою панеллю з круглим сімейним матричним візерунком, що забезпечує не лише вишуканий вигляд, а й чудове охолодження.
Захист від пилу
Оснащений магнітними пиловими фільтрами зверху та знизу, які ефективно запобігають потраплянню пилу. Елегантний зовнішній вигляд з ретельно продуманими деталями поєднує витонченість і функціональність, досягаючи досконалості у кожному елементі конструкції.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 410 |
| Додатково | 205 мм (з жорстким диском) |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 1.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.4 |
| Габарити | 450 x 385 x 200 |
| Вага | 4.7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Tenkeyless (TKL) – один з найпопулярніших форм-факторів для ігрових клавіатур, який поєднує максимальну функціональність з відносно компактними розмірами.
Лінійні механічні перемикачі HATOR Origin Red змащені на етапі виробництва, що забезпечує максимальний тактильний і акустичний комфорт.
Преміальні стабілізатори з POM полімеру, змащені вручну, забезпечують чіткість і стабільність кожного натискання.
Стабільний бездротовий зв’язок 2,4ГГц для більшої зручності і універсальності сценаріїв використання клавіатури.
Система гарячої заміни перемикачів дозволяє легко замінювати перемикачі для кастомізації клавіатури під власні потреби та побажання.
Яскраве RAINBOW підсвічування клавіатури дозволить з однаковою зручністю працювати і грати при будь-якому рівні освітлення робочого місця. Регулювання рівня яскравості та управління передвстановленими ефектами зручне та зрозуміле.
Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover гарантують, що всі одночасні натискання будуть зафіксовані, незалежно від їх кількості.
Верхня металева панель збільшує надійність клавіатури в експлуатації.
Програмне забезпечення для створення і збереження макросів та інших налаштувань.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | HATOR Origin Red Linear |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | Декілька кольорів |
| Особливості клавіш |
Сила натискання: 50 Хід до спрацьовування: 1,9 мм Загальний хід: 4 мм |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux ChromeOS |
| Особливості |
Внутрішня пам'ять Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Місткість акумулятора: 2000 мАч Час роботи: до 80 годин |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 355 x 127 x 40 |
| Вага | 860 |
| Колір | Чорний |
Серія DeathAdder з 2006 року розійшлася тиражем понад 20 мільйонів — жодне конкурентне ігрове рішення не повторило цей результат. Razer DeathAdder Essential зберігає асиметричну форму оригіналу, відсікаючи зайве — RGB-спектр, бездротові модулі та націнку за них. Бренд розробив цю модель для геймерів, яким комфорт важливіший за довгий список функцій.
Перемикачі DeathAdder Essential витримують 10 мільйонів натискань — цього вистачить на роки інтенсивної гри. Плетений кабель із позолоченим USB-роз’ємом переносить постійні перегини, а ніжки з PTFE зберігають ковзання місяць за місяцем. Razer сертифікувала виробництво за UL ECOLOGO, гарантія — 24 місяці.
Razer зберегла силует, що прославив серію: опукла спинка лягає в долоню, прогумована вставка фіксує великий палець. Миша підходить для palm, claw і fingertip grip, особливо при великому розмірі руки. Ніжки PTFE Ultraslick знижують тертя, а 96 г утримують баланс між контролем і маневровістю.
У Razer DeathAdder Essential Black інженери зібрали перевірені рішення в корпусі 126 ? 73 ? 43 мм:
Оптичний сенсор Precision 4G передає сирі дані про переміщення без згладжування і передбачення траєкторії — курсор йде рівно туди, куди веде рука. Саме цю точність серія DeathAdder довела на турнірах — мишу вибрав Faker, триразовий чемпіон світу з League of Legends.
Мишка Razer DeathAdder приймає призначення через Synapse 3: від макросів і перемикання профілів до мультимедійних команд. Перемикач DPI під колесом змінює чутливість на льоту — знизити для прицілювання і повернути одним натисканням.
Precision 4G працює в діапазоні від 100 до 6400 DPI з кроком 100 — геймер підбирає чутливість точно під свій стиль. Професіонали в шутерах грають на 400–1600 DPI — стеля 6400 перекриває будь-який сценарій.
Razer встановила власні механічні перемикачі з тактильним відгуком і ресурсом 10 мільйонів натискань на кожну основну кнопку. Механіка спрацьовує швидше за мембранні аналоги і миттєво повертає палець — перевага в іграх, де кожен клік вирішує раунд.
Мишку Razer Essential можна купити в Telemart — інтернет-магазині з 12 шоурумами в 9 містах, де периферію зручно протестувати наживо. Доставлення по всій країні — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 6400 |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.7 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Максимальна швидкість | 5.58 |
| Акселерація | 30 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 126 x 73 x 43 |
| Вага | 96 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 360 x 300 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии