Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Gigabyte B650M GAMING PLUS WIFI
Компактна основа ПК на AMD Ryzen™ з AM5
Плата формату microATX на чипсеті AMD B650 для процесорів Ryzen™ 7000 / 8000 / 9000: цифрове живлення 5+2+2 фази, DDR5 з профілями EXPO і XMP, два M.2 PCIe 4.0, Wi-Fi і LAN 2,5 Гбіт/с.
живлення5+2+2цифрових фазDDR58000MT/s у розгоніM.22 × 4.0PCIe x4LAN2.5G+ Wi-Fi
Overview
Сокет AM5Цифрове живлення 5+2+2 фазиЦільний роз'єм живлення CPU 8-pin4 × DDR5, двоканальний режимPCIe 4.0 x16 з EZ-LatchPCIe 3.0 x12 × M.2 PCIe 4.0 x44 × SATA 6 Гбіт/сWi-Fi 802.11axLAN 2,5 Гбіт/с2 × DisplayPort + HDMIUSB 3.2 Gen 1 Type-C ззадуSmart Fan 6: 3 роз'єми PWM/DCRGB Fusion: 2 × ARGB + 1 × RGB8-канальний HD AudioКнопка Q-Flash Plus
Durable Performance
Плати GIGABYTE Ultra Durable™ зібрані з підібраних компонентів: цифровий ШІМ-контролер і MOSFET з низьким RDS(on) точно подають живлення на найвибагливіші й найчутливіші вузли плати.
VRM5+2+2фазDDR58000MT/s (OC)пам'ять256ГБ, 4 слоти
Плата сама знаходить обидва профілі в SPD модуля, у BIOS лишається обрати потрібний — і пам'ять працює на розігнаній частоті.

Удвічі більша пропускна здатність, ніж у PCIe 3.0; плата з низьким імпедансом зберігає чистоту сигналу на високій швидкості.
Future Connectivity
Бездротова мережа 802.11ax, дротова 2,5 Гбіт/с і два швидкі слоти M.2 для NVMe.

Залежно від ревізії плати: Wi-Fi 6E з каналом 160 МГц у діапазонах 2,4 / 5 / 6 ГГц і Bluetooth 5.3 (rev. 1.0) або Wi-Fi 6 з каналом 80 МГц у діапазонах 2,4 / 5 ГГц (rev. 1.1 / 1.2).

Контролер Realtek 2,5 Гбіт/с: висока швидкість і мінімальна затримка в онлайн-іграх.
M.2 від процесора: PCIe 4.0 x4, 2580M.2 від чипсета: PCIe 4.0 x4, 22110 / 22804 × SATA 6 Гбіт/сRAID 0 / 1 / 10 для NVMe і SATAUSB Type-C ззаду й роз'єм на фронт13 портів USB, 6 на задній панеліExtended Connectivity
З процесором із вбудованою графікою AMD Radeon™ до плати під'єднуються одразу три дисплеї.
DisplayPort 1.42 ×до 3840×2160 при 144 ГцHDMI 2.11 ×до 4096×2160 при 60 Гцдисплеї3одночасно
Hi-Fi Audio
Аудіоконденсатори високого класу дають звук високої роздільності для реалістичних ефектів в іграх.
Audio Noise Guard відокремлює аналоговий аудіотракт від джерел завад на рівні плати. Кодек Realtek, до 7.1 каналів.
Easy Friendly
Засувка слота PCIe x16 легко відкривається, коли треба зняти відеокарту.
BIOS оновлюється без процесора, пам'яті й відеокарти: під'єднати 24-pin і 8-pin, записати файл gigabyte.bin на флешку, вставити її в порт Q-Flash і натиснути кнопку Q-Flash Plus.

Smart Fan 6
Роз'єми вентиляторів працюють з PWM і DC, криву кожного можна прив'язати до різних датчиків температури на платі.
Точна крива за кількома точками, два режими — плавний і ступінчастий, а FAN STOP повністю зупиняє вентилятор нижче заданої температури.
Smart Fan 6 BIOS UI
GIGABYTE Control Center
GIGABYTE Control Center керує всіма підтримуваними пристроями GIGABYTE у зрозумілому інтерфейсі.
Єдина платформа для продуктів GIGABYTEМодулі лише для встановленого залізаАвтооновлення
Характеристики — за даними GIGABYTE.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-38-38 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
288-контактний модуль DIMM Алюмінієве тепловідведення Intel XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 42.23 x 7.11 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 5000 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 160 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 300 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen1 1 порт для навушників 1 порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 423 x 388 x 200 |
| Вага | 4.27 |
| Вага в упаковці | 5.01 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
ASUS TUF Gaming VG259Q5A
Ігровий монітор 24.5" Full HD на Fast IPS
Fast IPS-панель із частотою 200 Гц, технології ASUS Extreme Low Motion Blur та AMD FreeSync Premium, сумісність із G-SYNC і VESA AdaptiveSync — для плавної гри без розривів. Охоплення 99% sRGB дає яскраві кольори та високу контрастність.
Діагональ24.5"1920×1080Частота200ГцВідгук GTG (мін.)0.3мсКолірне охоплення99%sRGB

Ключова ігрова характеристика
Частота 200 Гц усуває затримки та розмиття в русі й дає перевагу в шутерах, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Можна грати на максимальних налаштуваннях графіки та миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані, — перший удар буде за вами.
Ключова ігрова характеристика
AMD FreeSync Premium і сумісність із G-SYNC* забезпечують надплавну картинку без розривів за низької затримки. FreeSync Premium вмикає змінну частоту оновлення (VRR) за замовчуванням.

Плавний кадр без розривів

Розриви зображення
* Перелік сумісності уточнюйте на офіційному сайті.

Колір
TUF Gaming VG259Q5A підтримує HDR10 — кольори насиченіші, а контраст вищий, ніж у звичайних моніторів. Кілька режимів HDR на вибір.
HDRHDR10Яскравість300кд/м²Контрастність1000:1Кути огляду178°H/V
Ексклюзивна ігрова функція
Технологія ASUS ELMB забезпечує відгук 1 мс (GTG), усуваючи шлейфи та розмиття в русі. Рухомі об'єкти виглядають чіткіше, а ігровий процес — плавніше та чуйніше.
Ексклюзивна ігрова функція
ASUS Variable Overdrive динамічно змінює рівень розгону матриці слідом за коливаннями частоти кадрів — оптимально в будь-якій грі. Ви обираєте силу ефекту, далі монітор налаштовується сам.
Ігрові покращення

Налаштування монітора мишею, без екранного меню.

Висвітлює темні ділянки, не пересвічуючи яскраві, — простіше помітити ворогів у тіні.

Гаряча клавіша: приціл, таймер, лічильник FPS, вирівнювання дисплеїв, секундомір.

Сім режимів зображення — через гарячу клавішу або екранне меню.

Без мерехтіння — очі менше втомлюються в довгих сесіях.

Чотири рівні фільтра синього світла.

Інженерія
Два HDMI 2.0 і DisplayPort 1.4 забезпечують сумісність із найрізноманітнішими джерелами сигналу. Є вихід на навушники та вбудовані стереодинаміки 2×2 Вт.

Інженерія
Підставка з регулюванням нахилу допомагає знайти зручне положення екрана. Монітор сумісний із кріпленням VESA для монтажу на стіну.
Нахил+23° ~ −5°VESA100×100ммСпоживання<15ВтВага з підставкою3.4кг| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 200 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2802 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 15 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Trace Free Technology Flicker free Low Blue Light Extreme Low Motion Blur GamePlus Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки HDR10 |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
559 x 401 x 174 мм (з підставкою) 559 x 329 x 62 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 620 x 412 x 170 |
| Вага |
3.4 кг (з підставкою) 2.9 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 4.9 |
| Колір | Чорний |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 290 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
Блок живлення MAG A750BN — надійна, безпечна та ефективна модель початкового рівня
Серед його переваг — високий ККД (сертифікація 80 PLUS Bronze), перетворювачі постійного струму для додаткових напруг, одинарна шина 12 В, активна корекція коефіцієнта потужності, малошумний вентилятор. Цей блок живлення буде чудовим вибором для геймерів, які вперше збирають комп’ютер власноруч.
Сертифікація 80 Plus Bronze
Ефективність блока живлення впливає на енергоспоживання комп’ютера. Сертифікація 80 Plus Bronze — свідчення високої енергоефективності та низького споживання енергії.
Малошумний вентилятор діаметром 120 мм
Блок живлення обладнаний ефективним вентилятором, підшипник ковзання якого працює тихо та надійно.
Перетворювачі постійного струму
Для формування додаткових напруг застосовуються перетворювачі постійного струму, що забезпечує їх підвищену стабільність.
Повноцінний захист
Блок живлення оснащений механізмами захисту від перевантажень за струмом та напругою, коротких замикань і перегрівання.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии