| 75 грн | Comfy (1/9) |
| 75 грн | Moyo (1/9) |
| 89 грн | Y.ua (1/9) |
| 89 грн | Stylus (1/9) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B450M-K II
Надійна основа для Ryzen на AM4
Плата microATX на чипсеті AMD B450 для процесорів AMD Ryzen 3-го, 2-го й 1-го покоління, Ryzen і Athlon з графікою Radeon Vega: слот M.2 PCIe 3.0 x4, відеовиходи HDMI, DVI-D і D-Sub, гігабітна мережа, BIOS FlashBack і захист ASUS 5X Protection III.
сокетAM4чипсет AMD B450пам’ятьдо 64 ГБDDR4, 2 слоти, 2 каналиM.232 Гбіт/сPCIe 3.0 x4форматmicroATX22,6 × 22,1 см
PRIME
Плати серії Prime B450M II дають міцну основу для сучасного комп’ютера й запас для розширення в міру зростання завдань. Можливості процесорів AMD Ryzen доповнюють розробки ASUS: автоматичне налаштування параметрів, комплексне керування вентиляторами та якісна вбудована аудіосистема.
Інтелектуальне керування

Сам визначає завантаження системи, оптимізує живлення й за потреби переводить комп’ютер у режим зниженого енергоспоживання.

Автоналаштування охолодження в один клік або тихий режим на низьких обертах; вентиляторами можна керувати й з UEFI BIOS.

Цифрове керування живленням у реальному часі й точне налаштування регулятора напруги процесора — для стабільності та продуктивності.
UEFI BIOS
Усе для налаштування, розгону й моніторингу системи на сучасних процесорах.

Тонке налаштування й розгін, вбудований пошук параметрів і збереження профілів ASUS User Profile — для оновлення BIOS або щоб поділитися з друзями.

Основні параметри, статистика й майстри покрокового налаштування. Швидкість вентиляторів змінюють мишею просто на графіку, а EZ XMP миттєво пришвидшує пам’ять.

Охолодження
Кожен роз’єм вентилятора можна налаштувати на контроль температури за термодатчиками й керувати охолодженням за їхніми показниками — в утиліті Fan Xpert або в UEFI BIOS.
Окрема схема захищає роз’єми вентиляторів від перегріву й перевантаження за струмом. Роз’єм CHA FAN підтримує і ШІМ-регулювання, і регулювання напругою, чипсет охолоджує радіатор.

Накопичувачі
Чотири лінії PCI Express 3.0 дають слоту M.2 швидкість до 32 Гбіт/с — те, що потрібно сучасному SSD. Слот приймає й накопичувачі SATA.
Ще чотири порти SATA 6 Гбіт/с — для дисків і SSD, з підтримкою RAID 0, 1 і 10.
Підключення
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.

BIOS FlashBack
Досить записати свіжу версію UEFI BIOS на флешку FAT32, підключити живлення до плати, вставити флешку в порт і натиснути кнопку на задній панелі. Процесор і модулі пам’яті для цього не потрібні.
Звук
Кодек Realtek ALC887/897 з конфігурацією 7.1, якісні компоненти й продумане розведення; доріжки аудіотракту підсвічені світлодіодами.
Ізоляціяаналогова й цифрова частини розділені, менше взаємних завадОкремі каналилівий і правий — на різних шарах платиЯпонські конденсаториаудіоконденсатори відомих виробників для чистого звуку
SafeSlot Core
Конструкція SafeSlot Core робить слот PCIe міцнішим і надійніше утримує відеокарту.
Навколо контактів роз’ємів PCIe і DIMM — посилені точки пайки. Слот PCIe підсвічений світлодіодами.
Надійність
Характеристики — за даними ASUS.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 1 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Колір | Червоний |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 130 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600–1600 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 37.2 |
| Повітряний потік | 83.21 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.09 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 139 x 95 x 160 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
MSI PRO MP243W E14
Ефективність удень, перевага вночі
Монітор поєднує частоту 144 Гц і Adaptive-Sync для плавної гри та роботи. Ергономічний дизайн, екран PerfectEdge і HDR Ready додають комфорту та занурення — рішення «все в одному».
Діагональ23.8"IPS, 1920 x 1080Частота144ГцВідгук1мс (MPRT)

Технології захисту зору

Міні-ПК на задній панелі

Порядок на столі

Через DisplayPort
Вбудовані динамікиСкладання без інструментівТонкі рамки з чотирьох боків збільшують корисну площу екрана, прибирають зайві деталі та допомагають зосередитися. Для роботи та ігор — безшовні конфігурації з кількох моніторів і охайне просторе робоче місце.
Висока частота оновлення розкриває можливості монітора: від багатозадачності в роботі до плавних ігор та анімації — кожна деталь відображається точно і швидко.
Частота оновлення144ГцЧас відгуку1мс MPRT / 4 мс GtGAdaptive-Sync48–144Гц

Стандартне кріплення VESA 100 x 100 мм дає змогу закріпити міні-ПК, наприклад серії Cubi, на задній панелі монітора.

Міні-ПК кріпиться позаду монітора і звільняє стіл. MSI Power Link через HDMI CEC вмикає комп'ютер кнопкою живлення монітора.
Технології MSI Eye Care і сертифікація TÜV знижують навантаження на очі під час тривалої роботи.
Менше синього світлаAnti-FlickerАнтиблікове покриттяСертифікат TÜV
Самоперевірка зору просто на моніторі та нагадування зробити перерву під час тривалої роботи.

Закрийте по черзі кожне око та подивіться на зображення. Якщо частина ліній здається сірішою за інші, MSI радить відпочити 20 хвилин.

Якщо лінії сітки здаються хвилястими, розмитими або клітинки різного розміру, MSI радить відпочити 20 хвилин.
Корекція поставиСидіть рівно, очі — на рівні 1/9 від верхнього краю екрана: це допомагає уникнути болю в шиї та плечах.
Зручне положення не лише підвищує задоволеність і продуктивність, а й допомагає зберегти здоров'я. Нахил екрана — від −5° до 20°.
HDR Ready дає насиченіші кольори, глибший контраст і виразні деталі — для роботи, фільмів та ігор.

У слоті на підставці зручно зберігати дрібні речі — кабелі, адаптери та інші дрібниці. Робоче місце залишається охайним.

Два динаміки по 2 Вт дають чистий звук для відеодзвінків і мультимедіа без зайвих пристроїв на столі.

Прошивка оновлюється через роз'єм DisplayPort — просто і самостійно, щойно MSI випускає нову версію. Монітор завжди працює в оптимальному стані.

Фірмова програма MSI для зручного налаштування зображення та колірних режимів для роботи й відпочинку.
Бездротовий дисплейРозкладка віконАвтовимкненняЗбільшенняРежим проєктораДизайн натхненний прагненням до простоти та ефективності: задню кришку прикрашає тонке гравіювання.





ПортиHDMI 1.4b (FHD@144 Гц), DisplayPort 1.2a, вихід на навушникиМатрицяIPS, 300 кд/м², 1500:1, 178°/178°Колірне охопленняsRGB 121%, DCI-P3 91%, Adobe RGB 87%Кольори16,7 млн, 8 біт (6 біт + FRC)КріпленняVESA 100 x 100 мм, Kensington LockЖивленняВбудований блок, 100–240 В
Сертифікований ENERGY STAR. Сумісний з ПК, Mac, PS5, PS4, Xbox, ноутбуками та мобільними пристроями.
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.8 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 91 |
| Adobe RGB | 87 |
| sRGB | 121 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1.4b 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка замка Kensington |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
540.13 x 188.20 x 408.72 мм (з підставкою) 540.13 x 45.89 x 316.37 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 123 x 410 |
| Вага | 3.1 кг |
| Вага в упаковці | 4.8 |
| Колір | Білий |
СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE оснащена двома унікальними вентиляторами з лопатями, що поперемінно обертаються і 3D-активним вентилятором, які разом забезпечують високоефективне відведення тепла.
ЗМІННЕ ОБЕРТАННЯ
Зменшення турбулентності сусідніх вентиляторів та збільшення тиску повітря. GIGABYTE повертає сусідні вентилятори у протилежному напрямку, щоб напрям повітряного потоку між двома вентиляторами був однаковим, що знижує турбулентність та посилює тиск повітряного потоку.
УНІКАЛЬНИЙ ВЕНТИЛЯТОР З ЛОПАСТЯМИ
Потік повітря розсіюється трикутним краєм вентилятора і плавно проходить через 3D-смуги на його поверхні, ефективно посилюючи повітряний потік.
3D-АКТИВНИЙ ВЕНТИЛЯТОР
Активний вентилятор 3D забезпечує напівпасивне охолодження, і вентилятори залишаються вимкненими, коли GPU перебуває у грі з низьким навантаженням або низьким енергоспоживанням. Це дозволяє геймерам насолоджуватися ігровим процесом у повній тиші, коли система працює в режимі легкого навантаження або простою.
ГРАФЕНОВЕ НАНОЗМАЗУ
Графенова наносмазка здатна продовжити термін служби вентилятора з втулковим підшипником у 2,1 рази, що наближається до терміну служби подвійного шарикопідшипника, і при цьому він працює тихіше.
| Обсяг пам'яті | 6144 |
| Шина пам'яті | 96 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | 1477 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12983 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2304 |
| Довжина відеокарти | 191 |
| Висота відеокарти | 111 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | - |
| Рекомендована потужність БЖ | 300 |
| Роз'єм дод. живлення | - |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів Керування за допомогою GIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 500 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 24 |
| +12V1 | 18 |
| +12V2 | 18 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6-pin 1 шт., 6+2-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 2 |
| Кабель живлення | Без кабелю живлення в комплекті |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 175 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 460 x 375 x 220 |
| Габарити в упаковці | 436 x 500 x 270 |
| Вага | 5.1 |
| Вага в упаковці | 6 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии