| 315 грн | Comfy (4/8) |
| 279 грн | Y.ua (3/8) |
| 284 грн | Stylus (3/8) |
| 289 грн | Telemart (3/8) |
| 170 грн | Touch (2/8) |
| 102 грн | Moyo (1/8) |
Процесор AMD Ryzen 5 5600 утвердився на ринку як еталон збалансованого рішення для сучасних ПК. Він пропонує разючу продуктивність для ігор і робочих завдань, спираючись на надійну архітектуру Zen 3. Цей чип став оптимальним вибором для тих, хто шукає максимальну потужність, не виходячи за рамки розумного бюджету, та ідеальну основу для нової збірки або значного апгрейду наявної системи.
В основі Ryzen 5 5600 лежить конфігурація з 6 ядер і 12 потоків, яка забезпечує чудову багатозадачність. Кожне ядро процесора працює з високою ефективністю, завдяки чому CPU легко справляється з вимогливими застосунками і сучасними іграми.
Архітектура Zen 3, розроблена на 7-нм техпроцесі, значно підвищує продуктивність на такт порівняно з попередніми поколіннями, забезпечуючи високу швидкість відгуку системи. Велика потужність кожного окремого ядра робить цей чип універсальним інструментом як для геймерів, так і для творців контенту.
Ключові характеристики Ryzen 5 5600:
Таке поєднання високої частоти та об’ємного кешу забезпечує швидкий доступ до даних, що критично важливо для ігор і професійних програм. Низьке тепловиділення спрощує вимоги до системи охолодження, даючи змогу створити тиху й ефективну збірку.
Одна з головних переваг Ryzen 5 5600 — його сумісність із популярним сокетом AM4. Це дає змогу вибрати материнську плату на різних чипсетах: від бюджетних до флагманських. Підтримка недорогої оперативної пам’яті стандарту DDR4 ще більше знижує підсумкову вартість системи, роблячи потужний геймінг доступнішим. Платформа AM4 довела свою надійність і гнучкість, що робить її надійною основою для ПК на роки вперед.
Вибір платформи AM4 дає користувачеві кілька переваг:
Збірка на базі Ryzen 5 5600 стає не тільки потужною, але й економічно виправданою. Це ідеальне рішення для тих, хто планує поступовий апгрейд або збирає свій перший серйозний ігровий комп’ютер.
Завдяки феноменальному співвідношенню продуктивності та ціни на Ryzen 5 5600, процесор незмінно посідає верхні сходинки в рейтингах і оглядах. Будь-який тест підтверджує, що у своєму ціновому сегменті він пропонує рівень потужності, який можна порівняти з дорожчими моделями.
Процесор постачається з розблокованим множником, що відкриває простір для розгону. Тонке налаштування частоти і напруги дає змогу домогтися додаткового приросту продуктивності, підвищуючи його підсумкову ефективність. Цей процесор — розумний вибір для прагматичних користувачів, націлених на результат.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B550M-K ARGB
Компактна основа для Ryzen на AM4
Плата microATX на чипсеті AMD B550 для процесорів Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G і 3000: PCIe 4.0, два слоти M.2, роз’єм USB Type-C для передньої панелі та три роз’єми адресного підсвічування Aura Sync.
сокетAM4чипсет AMD B550слоти M.22до 64 Гбіт/спам’ятьдо 64 ГБDDR4 до 5100 МГц (OC)підсвічування3 × ARGBроз’єми 2-го покоління
Накопичувачі
Перший слот M.2 працює за PCIe 4.0 x4 — до 64 Гбіт/с для швидкого SSD: система й програми завантажуються помітно швидше. Другий — PCIe 3.0 x4 і приймає накопичувачі завдовжки до 110 мм. Обидва підтримують і режим SATA, плюс чотири порти SATA 6 Гбіт/с.
Режим PCIe 4.0 доступний із процесорами Ryzen 5000 і 3000. Фактична швидкість відрізняється від теоретичної.

PCIe 4.0
Слот PCIe 4.0 x16 дає відеокарті вдвічі більшу пропускну здатність, ніж PCIe 3.0.
Конструкція SafeSlot Core зміцнює слот і надійніше утримує важку карту. З процесорами Ryzen 5000 G і 4000 G слот працює як PCIe 3.0 x16.
Підключення

Роз’єм USB 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с) виводить Type-C на корпус — для телефона чи зовнішнього SSD.

Плата сама визначає кількість світлодіодів на стрічці й підлаштовує ефекти; сумісні й попередні пристрої Aura.
DisplayPort 1.4 · 4K 60 ГцHDMI · 4K 60 Гц4 × USB 3.2 Gen 1 ззаду2 × USB 2.0 ззадуRealtek 1 Гбіт/сPS/2до 7 USB на передній панеліВідеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Охолодження
Швидкість вентиляторів налаштовується в утиліті Fan Xpert 2+ і в UEFI BIOS, чипсет охолоджує алюмінієвий радіатор.

Кожен роз’єм вентилятора можна прив’язати до кількох датчиків, а системні — до температури відеокарти.

Автоналаштування в один клік під будь-який кулер або тихий режим на низьких обертах.
1 × CPU FAN2 × CHA FAN4-pin: ШІМ і DCІнтелектуальне керування

Визначає навантаження й знижує енергоспоживання, а в простої переводить ПК в економний режим.

Цифрове керування живленням процесора в реальному часі — для стабільності та розгону з AMD PBO.

UEFI BIOS
Режим EZ показує головне й веде налаштуванням крок за кроком. Режим Advanced відкриває тонке налаштування й розгін, пошук параметрів і збереження профілів.
Криву вентиляторів змінюють мишею просто на графіку, а BIOS оновлюється через EZ Flash 3.
Звук
Кодек Realtek 7.1 з відтворенням до 24 біт / 192 кГц і продумане розведення звукового тракту.
Ізоляціяаналогова й цифрова частини розділені, менше взаємних завадОкремі каналилівий і правий — на різних шарах платиЯпонські конденсаториаудіоконденсатори для чистого звучанняAura Sync
Стрічки та сумісні пристрої синхронізуються в Armoury Crate: статичний колір, дихання, веселка, ефект під музику та інші режими.
Надійність
Характеристики — за даними ASUS.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Комплексне охолодження: радіатор PCH, роз'єми для гібридних вентиляторів і Fan Xpert 2+ Освітлення Aura Sync RGB: вбудовані роз'єми Gen 2, що адресуються, для світлодіодних стрічок RGB |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Термонаклейки, що розсіюють тепло Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з червоним |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1500 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 30.5 |
| Повітряний потік | 68.2 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.87 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 150 x 124 x 72 |
| Вага | 850 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1695 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20617 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4864 |
| Довжина відеокарти | 242 |
| Висота відеокарти | 124 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 600 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів RGB Fusion 2.0 - синхронізація 16.7 млн кольорів з іншими пристроями AORUS |
| Колір | Сірий |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | - |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 159 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 296 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 207.5 x 377 x 358 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии