| 214 грн | Y.ua (4/12) |
| 217 грн | Stylus (4/12) |
| 217 грн | Moyo (3/12) |
| 234 грн | Comfy (3/12) |
| 241 грн | Telemart (3/12) |
| 157 грн | Touch (2/12) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
GIGABYTE B550M AORUS ELITE AX
Компактна AORUS-основа для Ryzen на AM4 з Wi-Fi 6E
Плата microATX на чипсеті AMD B550 для процесорів Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G, 3000 і 3000 G: цифрове живлення 5+3 фази, слот PCIe 4.0 x16, два слоти M.2, Wi-Fi 6E з Bluetooth 5.3, HDMI 2.1 і підсвічування RGB Fusion 2.0.
сокетAM4чипсет AMD B550живлення5+3фази, цифровий VRMпам’ять DDR4128 ГБдо 4733 МГц (OC)бездротовий зв’язокWi-Fi 6EBluetooth 5.3
Задня панель
PS/2DVI-DHDMI 2.12 × антенний роз’єм SMA4 × USB 3.2 Gen 14 × USB 2.0RJ-45, 1 Гбіт/с3 аудіогніздаВбудована заглушка I/O

Pure Digital VRM
Цифровий ШІМ-контролер і MOSFET із низьким опором відкритого каналу RDS(on) точно подають живлення на найвибагливіші й найчутливіші вузли плати — для стабільної роботи Ryzen і запасу на апгрейд.
Оптимізований заряд затвора знижує втрати на перемикання, а транзистори гріються менше за звичайні при меншому розмірі.
Пам’ять
Режим ECC залежить від процесора; досяжна частота — від процесора й модулів, див. список сумісної пам’яті GIGABYTE.
PCIe 4.0
Слот Ultra Durable PCIe 4.0 x16 дає відеокарті вдвічі більшу пропускну здатність, ніж PCIe 3.0, а матеріали плати з низьким імпедансом тримають сигнал стабільним. Для плат розширення є ще слот x16 (режим PCIe 3.0 x4) і слот PCIe 3.0 x1.
пропускна здатність2×31,5 проти 15,8 ГБ/сстабільність сигналу3,3×за диф. імпедансомM.2 PCIe 4.0 x464Гбіт/с (NVMe)Режим PCIe 4.0 — з Ryzen 5000 і 3000; з Ryzen 5000 G, 4000 G і 3000 G слот x16 працює як PCIe 3.0. Швидкості теоретичні.

Ultra Durable
Запатентований GIGABYTE кронштейн із двома замками надійніше утримує відеокарту в слоті PCIe x16.
Накопичувачі
Обидва слоти M.2 приймають NVMe- і SATA-накопичувачі, чотири порти SATA 6 Гбіт/с об’єднуються в RAID.
M.2 від процесораPCIe 4.0 x4до 22110M.2 від чипсетаPCIe 3.0 x2до 2280SATA4порти 6 Гбіт/сRAID0 / 1 / 10для SATA AMD StoreMISSD-швидкість за обсягу HDDЗ Ryzen 5000 G, 4000 G і 3000 G перший слот M.2 працює як PCIe 3.0.
Бездротовий зв’язок
Модуль Realtek RTL8852CE працює в діапазонах 2,4, 5 і новому виділеному 6 ГГц з каналами 160 МГц — гігабітна швидкість повітрям, плавний стримінг та ігри. Bluetooth 5.3 б’є в 4 рази далі, ніж BT 4.2, і передає швидше.
швидкість 2×22400Мбіт/сшвидше за 1×1 802.11ac5,5×теоретичнодіапазони2,4 / 5 / 6ГГц Виділений діапазон 6 ГГц — менше завадУ 4 рази вища ємність мережі2 антенні роз’єми, 2T2R
Realtek GbE LAN
Гігабітний мережевий контролер Realtek постачається із застосунком керування смугою: він знижує затримки й тримає пінг низьким, коли в мережі багато пристроїв.
Відеовиходи
HDMI 2.1 зворотно сумісний з HDMI 2.0 і 1.4 та підтримує співвідношення 21:9, HDR і HDCP 2.3.
HDMI 2.148Гбіт/с — удвічі більше за HDMI 2.0HDMI4K 60Гц, 4096 × 2160DVI-D1920 × 120060 ГцВідеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою Radeon; під відео відводиться до 16 ГБ пам’яті.

Охолодження
Великий радіатор над транзисторами живлення знижує їхню температуру, а заглушку задньої панелі вже встановлено на платі — збирання простіше.

Smart Fan 5
Будь-який роз’єм вентилятора можна прив’язати до будь-якого з датчиків температури в різних точках плати. Усі роз’єми гібридні — для вентиляторів із ШІМ і з керуванням напругою, що зручно для СРО.
датчики5температурироз’єми3гібриднихна роз’єм24 Вт2 A / 12 В
Вентилятор повністю зупиняється, коли температура нижча за поріг: який вентилятор, за яким датчиком і за якої температури — налаштовується.

Самі визначають, що під’єднано — вентилятор чи помпа, із ШІМ чи за напругою. Підходять для помп СРО та AIO.

Режими від тихого до повної швидкості та наочна крива з порогами для кожного вентилятора й помпи.
RGB Fusion 2.0
RGB Fusion 2.0 керує підсвічуванням на платі та зовнішніми стрічками RGB і адресними (ARGB) — кожен світлодіод адресної стрічки налаштовується окремо, доступні нові візерунки та швидкості ефектів.
ARGB 5 В2роз’ємиRGB3роз’єми, один — для кулераадресна стрічка300світлодіодів
Одні ефекти для плати, відеокарти й периферії; профілями можна ділитися, ігровий режим пов’язує підсвічування з грою.

Колір, швидкість і яскравість для кожної зони й роз’єму — на смак.
StaticPulseFlashDouble FlashCycle ColorMusicRandomGameDigital A / B / CМобільний застосунок RGB FusionСтрічки RGB і ARGB до комплекту не входять.

Звук
Кодек Realtek High Definition Audio — 2, 4, 5.1 і 7.1 каналу, призначення гнізд змінюється в аудіопрограмі.
Аудіоконденсатори високого класу дають детальний звук, а Audio Noise Guard відокремлює аналоговий тракт від завад на рівні друкованої плати.
Q-Flash Plus
Для прошивки не потрібні процесор, пам’ять і відеокарта, а в меню BIOS заходити не треба — досить флешки та окремої кнопки на платі.

Під’єднати кабелі живлення 24-pin і 8-pin.

Зберегти BIOS на флешку як gigabyte.bin і вставити її в порт Q-Flash Plus.

Натиснути кнопку Q-Flash Plus — оновлення піде автоматично.
Ultra Durable

Роз’єм ATX 12V 8-pin із цільними пінами: більша площа контакту й металу — тримає більшу потужність і нагрів під час розгону процесора, служить довше.

Сполуки сірки в повітрі руйнують звичайні резистори й виводять плату з ладу; захищені від сірки резистори цьому не піддаються.
BIOS і застосунки

EASY MODE показує частоту CPU, пам’ять, накопичувачі й вентилятори на одній сторінці; обране, журнал змін і наочна крива Load Line.

Тонке налаштування частот і напруг системи та пам’яті просто у Windows; Smart Quick Boost розганяє в один клік.

Оновлення BIOS з Windows із серверів GIGABYTE або з файлу, збереження й відновлення образу.

Стан системи в одному вікні: частоти, профілі вентиляторів, сповіщення про перегрів і запис поведінки системи.
APP CenterSmart BackupQ-FlashWindows 11 / 10 64-bitmicroATX, 24,4 × 24,4 смХарактеристики — за даними GIGABYTE.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Система живлення: 5+3 фазна Роз'єм Ultra Durable PCIe 4.0 Ready x16 Два надшвидких роз'єми NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2 Вбудований Wi-Fi 6E 802.11ax та BT 5.3 Високоякісні аудіошумоізоляція для максимальної якості звуку RGB FUSION 2.0 Smart Fan 5 оснащений кількома датчиками температури, гібридними роз'ємами для вентиляторів з функцією FAN STOP Q-Flash Plus Оновлення BIOS без встановлення процесора, пам'яті та відеокарти |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Термонаклейки, що розсіюють тепло Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з червоним |
| Статус ОЗП | Нова |
Перевірена надійність, тиха робота
System Power 11 650W створений спеціально для спеціалістів зі складання ПК, орієнтованих на конкурентну ціну, але які не бажають відмовлятися від перевіреної надійності та тиші be quiet!. Сумісність з ATX 3.1 і вентилятор зі змінною в залежності від температури швидкістю обертання підкреслюють цінність System Power 11 650W в класі БЖ початкового рівня.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.9 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.17 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Вага | 1.97 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
MSI PRO MP251 E14L
Тонкий, витончений, плавний
Ефективність удень, перевага вночі. Монітор PRO MP251 E14L поєднує частоту 144 Гц та Adaptive-Sync для плавної роботи й ігор. Ергономічний дизайн, екран PerfectEdge і кріплення VESA роблять його універсальним рішенням.
Діагональ24.5"IPS FHDЧастота144ГцВідгук1мс MPRT
Все в одному

Висока частота оновлення для плавного зображення.

Технології захисту зору для тривалої роботи.

Кріплення 100 × 100 мм на кронштейн або стіну.
Тонкі рамки з чотирьох боків збільшують корисну площу екрана, прибирають зайве з поля зору й допомагають зосередитися. Підходить для роботи та ігор, дає змогу зібрати конфігурацію з кількох моніторів майже без розривів — чисте, просторе й елегантне робоче місце.
Розкрийте потенціал високої частоти оновлення: від багатозадачності в роботі до надплавних ігор і графіки, створеної ШІ, — кожна деталь оживає точно й швидко. Творіть, грайте, створюйте нове — це продуктивність, яку видно й відчутно.
Частота оновлення144ГцЧас відгуку1мс MPRTДіапазон Adaptive-Sync48–144Гц
Плавне прокручування таблиць і документів.

Без розривів кадру в динамічних сценах.

Стандартне кріплення VESA дає змогу встановити на задню панель монітора міні-ПК, наприклад серії Cubi.
Технологія MSI Eye Care
Сертифікація TÜV Rheinland. Менше синього світла, відсутність мерехтіння та антиблікове покриття знижують втому очей.
Менше синього світлаAnti-FlickerАнтиблікове покриттяTÜV Rheinland
Допомагає самостійно перевірити зір і нагадує зробити перерву під час тривалої роботи за монітором.

Закрийте ліве око рукою і подивіться на зображення, потім — праве. Якщо частина ліній здається сірішою за інші, MSI радить відпочити 20 хвилин.

Якщо лінії сітки здаються хвилястими, розмитими чи викривленими, а клітинки — неквадратними або різного розміру, MSI радить відпочити 20 хвилин.
Корекція поставиСидіть рівно, очі — на рівні однієї дев'ятої екрана від верхнього краю. Правильна посадка допомагає уникнути болю в шиї та плечах.
Зручне положення під час роботи позитивно впливає на задоволеність і продуктивність, а також на загальне здоров'я та самопочуття.
Нахил екрана: від −5° до 20°.

Слот на підставці — зручне місце для дрібних аксесуарів: кабелів, адаптерів та інших потрібних речей. Робоче місце лишається охайним, а робота — ефективною.

Фірмова програма MSI Display Kit дає змогу зручно налаштовувати зображення та колірний режим для роботи й повсякденних завдань.
Підключення бездротового дисплеяНалаштування розкладки віконАвтовимкненняЗбільшенняРежим проєктораНатхненна прагненням молодого покоління до простоти й ефективності, задня кришка монітора прикрашена витонченою гравіюванням — символом безмежних можливостей.




HDMI™ 1.4b1920 × 1080 @ 144 HzD-Sub (VGA)1920 × 1080 @ 60 HzAC-inЗовнішній адаптер 12 В 2.5 А
Монітор сертифікований ENERGY STAR.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2832 x 0.2802 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 77.9 |
| Adobe RGB | 80.5 |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1.4b 1 x VGA |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Adaptive Sync Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості | Безрамковий дисплей |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
557.2 x 419.3 x 182.4 мм (з підставкою) 557.2 x 321.6 x 51.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 630 x 411 x 114 |
| Вага | 2.89 кг |
| Вага в упаковці | 4.89 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Мікрофібра |
| Габарити | 800 x 450 |
| Товщина | 3 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 480 ГБ |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 1700 |
| Швидкість запису | 1500 |
| Ресурс записи (TBW) | 240 |
| Споживана потужність |
0,38 Вт (у режимі простоя) 2,38 Вт (у активному режимі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | NVMe 1.3 |
| Габарити | 22 x 3.8 x 80 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
CC560 V2 має гарну вентиляцію по всьому корпусу, передню панель з обдувом, опору для вентиляторів на кожусі блоку живлення та велику сітчасту верхню панель, що забезпечує циркуляцію свіжого повітря.
Чотири встановлені вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням забезпечують високу продуктивність повітряного потоку, гарантуючи, що будь-яка збірка системи отримає першокласну охолоджувальну здатність.
Чотири встановлені вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням забезпечують високу продуктивність повітряного потоку, гарантуючи, що будь-яка збірка системи отримає першокласну охолоджувальну здатність.
Тут достатньо місця для встановлення високопродуктивних рідинних охолоджувачів AIO: місце для радіатора діаметром 360 мм спереду або радіатора діаметром 240 мм зверху. Підтримує вентилятори охолодження до 8x120 мм або 5x140 мм. Кожух блоку живлення тепер може підтримувати два 120-мм вентилятори, забезпечуючи додатковий ковток свіжого повітря для вашого енергоємного графічного процесора!
Завдяки можливості підтримки материнських плат E-ATX, процесорних кулерів заввишки 165 мм, графічних процесорів заввишки 320 мм та блоків живлення заввишки 170 мм; CC560 V2 може бути обладнаний широким спектром висококласних компонентів.
Підтримка двох 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів та двох 3,5-дюймових жорстких дисків. При необхідності один із відсіків для жорстких дисків можна використовувати для встановлення третього 2,5-дюймового диска.
Корпус та бокова скляна панель були модернізовані та посилені для забезпечення додаткової міцності, а магнітний верхній пиловий фільтр спрощує очищення. 20-міліметровий простір для прокладання кабелів за лотком материнської плати забезпечує достатньо місця для розміщення всіх дротів
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Однокольорове синє підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 483 x 432 x 215 |
| Вага | 7.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
HATOR Icefall — повнорозмірна клавіатура для тих, кому потрібні тиха мембрана і RGB, що налаштовується, без цінника механіки. Це пристрій зі 115 клавішами ANSI, 8-зонним підсвічуванням і фірмовим ПЗ для макросів. Підтримка Windows, macOS і Linux робить HATOR Icefall універсальною для офісного ПК і домашньої ігрової станції.
Палець продавлює купол без клацання — Icefall залишається тихою навіть під час нічної роботи поруч зі сплячими. HATOR згладила хід клавіші, і заглушила відбій корпусом.
Частота опитування 1000 Гц — стандарт ігрової периферії в доступному сегменті. Корпус 440?170 мм з повнорозмірним цифровим блоком підходить для універсального використання. Регулювання висоти задніх ніжок змінює кут нахилу, і зап’ястя лягає без залому за тривалого набору.
Прогумовані ніжки фіксують корпус на столі — навіть при ударних натисканнях клавіатура не зміщується. Довжина кабелю 1800 мм дає змогу під’єднати клавіатуру до ПК під столом без подовжувача.
HATOR Icefall White підсвічує розкладку так, що символи читаються в темряві без настільної лампи. Підсвічування ділиться на 8 незалежних зон, і кожна світить своїм кольором. HATOR додала 8 пресетних ефектів і один кастомний режим, який можна налаштувати через фірмове ПЗ — сценарії перемикаються під завдання.
Кейкапи ABS з лазерним гравіюванням і UV-coating зберігають контраст символів, а покриття захищає верх від стирання та УФ-вицвітання. Розкладка універсальна: на одному кейкапі латиниця та кирилиця без додаткових наліпок.
Рука залишається на основному блоці, щоб змінити трек або прибрати звук під час розмови. HATOR винесла медіауправління на F-ряд через комбінації з Fn:
HATOR нанесла вторинні піктограми на ті самі клавіші, і однієї руки вистачає для комбінації.
Клавіатура HATOR Icefall зберігає до трьох профілів у власній пам’яті — для шутера, MMO і робочої розкладки. Профіль залишається при підключенні до іншого ПК без перевстановлення. Через HATOR SyncHUB — фірмовий застосунок для Windows — можна записати макроси, призначити колір зонам і зберегти їх у профілі. Один макрос запускає ланцюжок натискань — ігрове комбо або серію робочих гарячих клавіш — однією кнопкою. Окрема клавіша перемикає профіль без запуску ПЗ — режим змінюється без перезапуску гри.
Клавіатуру HATOR Icefall можна протестувати в шоурумі Telemart перед покупкою — білий корпус і RGB простіше оцінити наживо. Магазин доставляє замовлення Новою Поштою по Україні та супроводжує товар 24-місячною гарантією.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 115 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 3 клавіші |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Тихий хід клавіш |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС | Windows 10/11 |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Кейкапи з лазерним гравіюванням та технологією UV-coating Окремі кнопки для швидкого перемикання профілів пам’яті Має насичене RGB підсвічування з можливістю налаштування для 8 окремих зон Доступно вісім передвстановлених ефектів підсвічування і кастомний режим для індивідуального налаштування Клавіатура має два рівні висоти Програмне забезпечення дозволяє створювати та зберігати макроси |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 440 x 170 x 20 |
| Вага | 640 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 7200 |
| Кількість кнопок | 7 кнопок |
| Довжина проводу | 1.5 |
| Живлення | Від порту USB |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Для хвату «Долонь» Для хвату «Коготь» |
| Додатково | 5 режимів RGB |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 127 x 70 x 41 |
| Вага | 118 |
| Колір | Чорний |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2602 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17051 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Довжина відеокарти | 197 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center DrMOS Afterburner TORX FAN 5.0 MSI Center |
| Колір | Чорний з сірим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии