| Застосування | Зовнішнє відеоспостереження |
| Варіанти монтажу |
Настінний Стельовий |
| Тип підключення | Дротова |
| Вид | Циліндрична |
| Виконання | Неповоротна |
| Сенсор (тип матриці) | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Знімна лінза | - |
| Дозвіл зйомки | 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 |
| Дозвіл відео | 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 |
| Дозвіл матриці | 4 МП |
| Формат відео | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 30 |
| Мінімальна освітленість | 0.01 люкс; 0 люкс з ІЧ |
| Режим день / ніч | + |
| Нічна зйомка | + |
| Ік підсвічування | до 30 м |
| Ік фільтр | + |
| Тепловізор | - |
| Датчик руху | + |
| Мікрофон | - |
| По горизонталі | 75.1 |
| По вертикалі | 41.5 |
| По діагоналі | 88.7 |
| Тип підключення | LAN |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10/100M самоадаптивний порт Ethernet |
| Бездротова мережа | - |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP, SMTP, SNMP |
| Віддалене управління | + |
| Розумна подія |
Виявлення вторгнень Виявлення перетину лінії Виявлення людей Виявлення транспортних засобів Виявлення входу в зону Виявлення виходу з зони Виявлення залишених предметів Виявлення видалення предметів |
| Звичайна подія |
Виявлення руху (покращено за рахунок класифікації людей і транспортних засобів для більш точних сповіщень) Виявлення втручання Виняток (несанкціонований вхід) |
| Зв'язок сигналізації | Надсилання Push-повідомлень |
| Робоча температура | -40°C ~ +60 °С |
| Пиловологозахисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення |
Адаптер живлення POE |
| Живлення | 12В/PoE (802.3af/at, клас 0) |
| Споживана потужність | 5 |
| Комплектація |
Мережева камера VIGI Короткий посібник Водонепроникні кабельні кріплення Монтажні аксесуари |
| Габарити | 174 x 73 x 71 |
| Вага | 200 |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии