| Застосування | Зовнішнє відеоспостереження |
| Варіанти монтажу |
Настільний Настінний Стельовий |
| Тип підключення | Бездротова |
| Вид | Циліндрична |
| Виконання | Неповоротна |
| Сенсор (тип матриці) | 1/3" |
| Об'єктив | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.18 мм |
| Знімна лінза | - |
| Дозвіл зйомки | 2560x1440 |
| Дозвіл відео | 2560x1440 |
| Формат відео | H.264 |
| Частота кадрів | 20 |
| Нічна зйомка | + |
| Ік підсвічування | до 15 м |
| Тепловізор | - |
| Датчик руху | + |
| Мікрофон | + |
| Тип підключення | WiFi |
| Бездротова мережа | IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 Ггц |
| Мережеві протоколи | SSL/TLS |
| Віддалене управління | + |
| Слот для карти пам'яті | MicroSD до 256 ГБ |
| Розумна подія |
Виявлення руху Виявлення людини Виявлення домашніх тварин Виявлення транспортних засобів |
| Зв'язок сигналізації |
Системне сповіщення Системне сповіщення зі знімком екрана (Tapo Care Services) |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °С |
| Пиловологозахисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Адаптер живлення |
| Живлення | 100-240 В, 50/60 |
| Комплектація |
Камери Tapo C420 (з акумулятором) — micro-USB Хаб Tapo H200 USB адаптер Кабель-адаптер USB Адаптер живлення постійного струму Монтажні гвинти Монтажні шаблони Кронштейни для камер Короткий посібник Кабель Ethernet RJ45 |
| Габарити | 110 x 64.2 x 64.2 |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии